artykul-slider

Pokoje De Lux - Willa Wrzos

Willa Wrzos to miejsce, w którym dbamy o komfort przyjeżdżających do nas gości, dlatego chcieliśmy, aby nasza oferta wzbogaciła się o wyższy standard. W tym celu, dla naszych gości przygotowaliśmy komfortowe pokoje w ofercie De lux.

Z radością prezentujemy Państwu trzy studia 2, 3 i 4 osobowe. Każde z nich wyposażone jest w aneks kuchenny zawierający płytę indukcyjną, lodówkę, czajnik, sztućce oraz naczynia. W pokojach znajdziecie również tv oraz komfortowe łazienki z prysznicem. Wnętrza pokoi zostały wykonane w subtelnych, klasycznych kolorach, zaś wyjątkowego charakteru nadaje im nienachalne nawiązanie do góralskiego folkloru, który przejawia się w tradycyjnych góralskich parzenicach naniesionych na materiały dekoracyjne.

Wybierając pokój z oferty De lux zyskujecie większą przestrzeń dla siebie i swoich bliskich. Aneks kuchenny daje zaś możliwość przygotowania jedzenia i stwarza większą swobodę i niezależność. Pokoje De lux świetnie sprawdzą się zarówno na weekendowy wypad jak i przy dłuższych pobytach zwłaszcza z dziećmi. Podaruj sobie odrobinę luksusu! Zapraszamy!

Studio z aneksem i przetronną łazienką Poza sezonem Sezon Sylwester
Studio 2 osobowe 60 zł/os 70-80 zł/os  do uzgodnienia
Studio 3 osobowe 60 zł/os 60 -70 zł/os do uzgodnienia
Studio 4 osobowe 50 zł/os 55 zł/os do uzgodnienia

 

powered ByGiro.com

F

A

C

E

B

O

O

K